دانلود بازی کامپیوتری زیبای Hunted The Demon’s Forge

داستان اصلی The Demon’s Forge در شهری تاریک و کوچک روی می دهد. شهری که از در و دیوار های آن بوی ترس به خوبی حس می شود. موجودات بیگانه ، بی رحم و وحشتناکی همچون Demon و Wargar Guardian بر سراسر این شهر مرده سلطه پیدا کرده و کاری ندارند جز اذیت و آزار مردم بی پناه. مردم دیگر خونشان به جوش آمده است ، اما چاره ای جز اعتکاف در خانه هایشان ندارند ، چرا که اگر یک Demon آنها را مشاهده نماید ، چیزی چز استخوان های سخت بدنشان بر جای نخواهد ماند. دو مزدور به نام های Caddoc و E’lara ، وعده گرفته اند که اگر بتوانند نسل این موجودات را ریشه کن سازند ، پول هنگفتی را دریافت کنند. هدف آنها جلوگیری از خونریزی و جنون در شهر است و در نهایت دریافت طلاهای زیادی است که در ازای انجام این کار کسب می نمایند. اما خودشان هم خبر ندارند که به همین سادگی نیست ! آنها می بایست برای رسیدن به هدف والای خود ، با موجوداتی رو به رو شوند که گاهاً قدشان چندین برابر خود آنها است ، موجوداتی که خشونت تنها پیشه ی راهشان است و مادامی که بوی گوشت آدمیزاد به مشمشان می رسد ، هیچ چیز دیگری نمی شناسند. حال این تیم دو نفره باید پا به سفری بگذارند که در نهایت راز The Demon’s Forge فاش می شود.در جوار این داستان ساده و کمی هم کلیشه ای ، بیشتر از همه تم فانتزی و زمینه ی خاص آن مورد توجه است که رونق بسیاری نیز به داستان بازی و برخی دیگر از عوامل آن بخشیده است.

یکی از اصلی ترین افراد ، که در محور داستانی بازی نقش بسیاری دارد ، شمشیر زن و جنگجویی حاذق به نام Caddoc می باشد. او شخصیت خشکی ندارد و در واقع بیش از هر چیزی بسیار Cool است. همچنین محتاط بودن و با برنامه جلو رفتن از جمله صفات متعالی وی می باشد. او در جوانی تمام زندگی را برای رسیدن به معشوق خود صرف کرد ، و حال بار دیگر بازگشته تا این اشتباه بزرگ زندگی خود را جبران نماید. وی دیگر قصد ندارد خود را درگیر مسائل عاطفی کند و تنها برای رسیدن به یک هدف عالی ، به زندگی ادامه می دهد. او در طول بازی با ۴ سلاح مراحل را می پیماید. اولین اسلحه ی او ، Brutal Cudgel می باشد. او از این وسیله بیشترین استفاده را می برد و در زمانی که در میان انبوهی از دشمنان گیر افتاده ، از آن برای کشت و کشتار استفاده می نماید. دومین وسیله ی او Spaider Fang نام دارد. تنها وسیله در بازی که بیشترین شباهت را به سلاح اصلی کریتوس در سری بازی های GOW دارد. Caddoc از آن برای درگیری های تن به تن و گاهی هم برای کشتار جمعی استفاده می کند. از مزایای این وسیله ، سبک بودن و خوش دست بودن آن است. سومین وسیله ی وی ، سپرDragon Scaleاست. سپری با دوام که Caddoc را از آتش و سحر های جادویی محافظت می نماید. و اما آخرین سلاح او که Shield of Grounding نام دارد ، او را در حال حرکت بسیار مراقبت می کند و محاقظ فوق العاده ای برای ضربه های دشمنان به سمت Caddoc است. جدای از این وسایل ، او دارای قدرتی فوق العاده به نام Dragon’s Breathمی باشد ، که با استفاده از این نیرو در آن واحد دشمنان خود را نابود ساخته و به درک واصل می نماید. همچنین از همه مهمتر ، رزه فوق العاده مستحکم وی ، او را در جنگ ها بسیار یاری کرده و از مرگ احتمالی او جلو گیری می کند.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP, Vista or Windows 7
CPU: Intel dual core 2 GHz or similar
RAM: 2 GB
HDD: 4 GB free disk space
Graphics: 256 MB Graphics Memory

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows XP, Vista or Windows 7
CPU: Core 2 Duo 2.4GHz or Athlon 64 X2 Dual Core 5600+
RAM: 3 GB
HDD: 4 GB free disk space
Graphics: 512 MB Graphics Memory

نسخه فشرده ۵گیگابایتی BlackBox بازی:

نسخه فشرده شده بازی که توسط گروه BlackBox صورت گرفته برای دانلود آماده است. در این نسخه ، تمامی زبان های بازی غیر از انگلیسی از بازی حذف شده ، برخی از ویدیوهای بازی کاهش کیفیت دارند و پیش نیازهای بازی در آن برای نصب وجود دارند. دقت داشته باشید که برای نصب بازی ، حداقل به ۱گیگ فضا رم خالی و ۱۰گیگ فضای هارد دیسک خالی نیاز دارید.

 توضیحات نصب: برای نصب بازی ، ابتدا دقت داشته باشید که حتما آنتی ویروس شما کاملا غیر فعال باشد ، وگرنه بازی به هیچ وجه اجرا نخواهد شد. توسط Setup به نصب بازی بپردازید. پس از اتمام نصب ، اگر بازی اجرا نشد ، کرک بازی را در محل نصب بازی جایگزین نمایید. دقت داشته باشید که کرک بازی ، همراه با بازی دانلودی شما ، در کنار فایل ISO ، به صورت یک فایل فشرده می باشد که اول باید اکسترکت شود و سپس در محل نصب بازی جایگزین شود. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم نابودگر امیدوار است از این بازی بسیار زیبا نهایت لذت را ببرید.

لینک دانلود با حجم ۲ گیگابایت Part 1

لینک دانلود با حجم ۲ گیگابایت Part 2

لینک دانلود با حجم ۲۵۰ مگابایت Part 3

کرک بازی

منبع:www.nabodgar.com

/ 0 نظر / 4 بازدید